با نزدیک شدن به زمان تحویل خودرو های بیسو ، مدیر عامل مرتب خودرو منصوب شد

شرکت سیف خودرو که با احیای دوباره گروه مرتب خودرو یکبار دیگر جان دوباره ای به این کهنه سوار صنعت خودرو داده است در استانه تحویل خودروهای بیسو به مشتریان خود، طی حکمی از سوی هییت مدیره شرکت سیف خودرو مهندس منصور برخورداری را از روز جاری به عنوان مدیر عامل شرکت مرتب خودرو منصوب نمودند .
در این راستا شرکت سیف خودرو که بیش از پیش به رضایت مشتریان به عنوان شریک و عضو خانواده سیف خودرو اهمیت بسیاری قائل بوده است قصد دارد تا با استقرار سیستمی مدرن در بحث خدمات پس از فروش قبل از ورود خودروهای خود به بازار بستری برای آرامش بیسو سوران فراهم نماید برهمین اساس استقرار استانداردهای جهانی و ISQI در نمایندگیهای مجاز سراسر کشور و همچنین دستیابی به رتبه برتر سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در دستور کار شرکت مرتب خودرو قرار گرفته است.
از سوی دیگر دسترسی آسان مشتریان به شبکه خدمات پس از فروش و افزایش سرعت و دقت در ارایه خدمات بواسطه بهره گیری از پرسنل و کادر مدیریتی فنی و ستادی کارامد و ماهر، استقرار فرایند مکانیزه ارایه خدمات از مرحله پذیرش تا ترخیص خودرو، استفاده از قطعات یدکی استاندارد، بکارگیری تجهیزات تعمیرگاهی مدرن و ابزارهای مخصوص در فضایی استاندارد با رعایت اصل کرامت مشتری و در قالب منشور حقوق مشتری مورد تاکید مدیریت عامل مرتب خودرو می باشد.
مدیر عامل جدید مرتب خودرو نیز در جمع هیئت مدیره این مجموعه گفت :اصلی ترین هدف و برنامه بنده رضایت مشتری و اعتلای نام خودروسازی مرتب و برند بیسو با محوریت ارائه خدماتی ارزنده و فاخر در خور نام مرتب خودرو به مشتریان BISU با بهره گیری از آخرین دستاوردهای روز دنیا با استفاده از مهندسین و پرسنل توانمند این مجموعه میباشد .
از سوی دیگر مرتب خودرو در سالیان گذشته نشان داده همیشه پایبند به حقوق مشتریان است و بهترین خدمات را به مشتریان عرضه نموده است و شرایطی را فراهم می‌نماید که مشتری از راندن خودروهای ساخت این گروه خودروسازی به ویژه BISU لذت ببرند .
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران