آیا خودرو ارزان می‌شود؟

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
سعید لیلاز تحلیلگر مسائل اقتصادی اظهار داشت: در حال حاضر بخشی از تولیدات ایران‌خودرو و سایپا به دلیل نبود قطعه و ناقص بود امکان تحویل ندارند، اما بررسی‌ها نشان می‌دهد که تا پایان مهر و ابتدای آبان‌ماه سال جاری این مشکل حل خواهد شد و بازار خودرو به ثبات بیشتر می‌رسد.
به گزارش خودروبانک و به نقل از خبر آنلاین، وی ادامه داد: هم اکنون نیز بازار خودرو با عرضه مناسب نسبت به ماه‌های گذشته ثبات بهتری را شاهد است. وی در ادامه با بیان اینکه خودروسازان از افزایش قیمت خودرو در بازار هیچ نفعی نمی‌برند، ادامه داد: عدم عرضه مناسب خودرو به بازار ناشی از کمبود قطعات است که این مشکل تا پایان مهر و ابتدای آبان سال جاری حل می‌شود و حدود ۲۰۰ هزار دستگاه خودرو با تکمیل قطعات روانه بازار خواهند شد.
سعید لیلاز تحلیلگر اقتصادی در پایان بیان داشت: خودروهای ناقص در خودروسازی‌ها چند ده هزار دستگاه نیست، بلکه صدها هزار دستگاه است که با عملیات اصلاح که از خردادماه در خودروسازی‌ها آغاز شده، این خودروها به بازار عرضه می‌شوند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران