فروش نقد و اعتباری محصولات سایپا برای 10 مردادماه + جدول

گروه خودروسازی سایپا ویژه 10 مردادماه سال جاری، 4 محصول پرمخاطب خود را در اختیار مشتریان قرار خواهد داد و مشتریان می توانند به صورت اعتباری دو خودروی سایپا 151 و ساینا را خریداری کنند و با شرکت در طرح فروش نقدی، امکان خرید دو خودروی کیا سراتو 2000 و همچنین خودروی نیسان زامیاد بنزینی را خواهند داشت.
از ساعت 10 صبح روز پنج شنبه 10 مردادماه سال جاری، گروه خودروسازی سایپا تنها به صورت اینترنتی ثبت نام 4 محصول خود از جمله "سایپا 151"، "سایپا ساینا با دو رینگ فولادی و آلومینیومی و همچنین فروش نقدی خودروی "کیا سراتو" و "نیسان زامیاد بنزینی" را با موعد تحویل 1 ماهه آغاز خواهد کرد که جزییات بیشتر آن را می توانید در جدول زیر شاهد باشید.

فروش نقد و اعتباری محصولات سایپا برای 9 مردادماه

فروش نقد و اعتباری محصولات سایپا برای 9 مردادماه

نظرات
 
 
 
Moein 1398/5/9
سراتو 295 میلیون توهین به جامعه اس. به امید ورشکستگی خودروسازان عقب افتاده آفتابه دزد
اریا 1398/5/9
ببخشید خیلی ببخشید از مسئولان سایپا معذرت و پوزش میخام مسئولین محترم سایپا یه سوال:
ساینا رینگ فولادی60943 و ساینا رینگ الومینیوم68943 اشتباه نشده؟رینگ الومینیوم با کیفیت و بسیار خوشگل ساینا 8 ملیون یه کم ارزون حساب نکردید؟ضرر میکنید ها
M 1398/5/9
گرانفروشی ادامه دارد...

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران