شرایط فروش سایپا بروزرسانی شد + جدول

گروه خودروسازی سایپا برای 10 مردادماه، شرایط فروش محصولات خود را بروزرسانی کرد و بزرگ ترین تغییر آن را می توان حذف کیا سراتو 2000 از شرایط فروش نقدی این گروه خودروسازی دانست.
با انتشار جدول جدید فروش از سوی گروه خودروسازی سایپا، مشتریان می توانند در طرح فروش نقدی نیسان بنزینی شرکت کنند و با پرداخت هزینه 67 میلیون و 335 هزار تومانی، اتومبیل خود را تنها 1 ماه پس از پذیرش تحویل بگیرند. در فروش اقساطی هم شاهد 2 خودروی سایپا پراید 151 با قیمت 40 میلیون و 313 هزار تومانی و همچنین خودروی سایپا ساینا دنده ای هستیم که نسخه رینگ فولادی آن به قیمت 55 میلیون و 943 هزار تومان و نسخه رینگ آلومینیومی آن به قیمت 58 میلیون و 943 هزار تومان به مشتریان عرضه خواهد شد. گفتنی است که در طرح فروش اقساطی نحوه بازپرداخت تمامی خودروها به صورت 3 چک چهار ماهه بوده و تمامی آنان 1 ماه پس از پذیرش به مشتریان تحویل داده خواهد شد که جزییات بیشتر آن را می توانید در جدول زیر شاهد باشید.

شرایط فروش سایپا بروزرسانی شد

شرایط فروش سایپا بروزرسانی شد

نظرات
 
 
 
خداکرم 1398/5/11
اطلاعات
علیرضا 1398/5/12
آره تنها یکماه... خودرو کوئیک فروش فوری به تاریخ 2/21 ثبت نام کردیم با موعد تحویل فقط یکماه هنوز فاکتور هم نشده و کسی جوابگو نیست

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران