قیمت خودرو در بازار تهران در یک هفته گذشته چقدر تغییر داشته است + جدول

در ماه پایانی بهار قیمت خودرو در بازار کشور روند نزولی به خود گرفت و در ابتدای فصل تابستان هم شاهد تداوم این روند و کاهش قیمت خودروهای فعال در بازار کشور بودیم، اما بعد از انتشار شایعه افزایش قیمت محصولات ایران خودرو که بلافاصله از سوی گروه صنعتی ایران خودرو تکذیب شد، بازار خودرو بار دیگر بهانه افزایش قیمت گرفت و در یکی دو روز گذشته بار دیگر شاهد چرخش پیکان قیمت خودروهای تولید داخل به سمت بالا بوده ایم.
حال در ادامه موضوع بالا، لیستی از آخرین قیمت خودروهای سفید رنگ موجود در بازار تهران و کرج مربوط به 10 مردادماه آماده شده است که مقایسه آن با قیمت های اعلامی در تاریخ 3 مردادماه، نشان از افزایش دوباره قیمت ها در بازار دارد که بلااستثنا تمامی اتومبیل های موجود در این لیست را تحت تاثیر خود قرار داده است و برخی از محصولات حتی افزایش بیش از 10 میلیون تومانی را تجربه کرده اند که جزییات بیشتر آن به شرح زیر است.

قیمت خودرو در بازار تهران در یک هفته گذشته چقدر تغییر داشته است

قیمت خودرو در بازار تهران در یک هفته گذشته چقدر تغییر داشته است

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران