اطلاعات تکمیلی از بازداشت گسترده در سایپا

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
طی روزهای اخیر، اطلاعات غیر رسمی ای در خصوص پرونده بازداشت برخی از مدیران شرکت خودروسازی سایپا در رسانه ها منتشر می شد که در نهایت رسما توسط سخنگوی قوه قضاییه تایید شد.
به نقل از ایسنا، غلامحسین اسماعیلی در راستای تکمیل اطلاعات مربوط به بازداشت این مدیران توضیح داد که ۶ نفر را در این زمینه بازداشت کرده ایم.
این افراد اقدام به توزیع خودروهای تولیدی سایپا در ۱۵ شرکت کرده بودند و با این کار رانتی برای این ۱۵ شرکت در نظر گرفته شده بود. در بین این ۱۵ شرکت به یک شرکت سهمیه ویژه‌ای داده شده بود و شرکتی دیگر هم رانت‌های دیگر داشت. مالک شرکت مذکور همان کسی بود که در موضوع سکه، ۳۵ هزار سکه خریداری کرده و به علاوه یک نمایندگی خودرو نیز در اختیار داشت که در راستای سکه تحت تعقیب قرار گرفته و به حوزه صنعت خودروسازی و موضوع خودروها وصل شد. از این ۶ نفر بازداشتی ۳ نفر عوامل بیرونی بوده و ۳ نفر دیگر نیز جزو طیف مدیریتی شرکت خودروساز اند.
نظرات
 
 
 
بابک 1398/5/14
حالا باز هم همه بگن که ثبت نام کنندگان سال96دلان هستند دلال و رانت خوار خود خودروسازان هستند دولت چون سهم دارد خودشم همدست محسوب می شود.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران