ورود خودروهای گذر موقت کیش به داخل کشور بلامانع است

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
سرگرد ایمانی رئیس پلیس راهور کیش اعلام کرد: ورود گذر موقت‌های جزیره کیش به جز برندهای آمریکایی به داخل کشور بلامانع است.
به گزارش خودروبانک و به نقل از ایرنا، سرگرد ایمانی اظهار داشت: بر اساس اخذ مجوزهای لازم، خروج موقت انواع خودرو و خودروهای بالای ۲۵۰۰ سی‌سی معمولی به جز برندهای آمریکایی و خودروهای خاص مانند لامبورگینی و بوگاتی و ... و خودروهای به رنگ طلایی که ورود آنها به داخل کشور ممنوع است، سایر خودروها مشکلی برای ورود به داخل کشور ندارند.
وی ادامه داد: مالکان این خودروها پس از اخذ مجوز لازم از گمرک برای دریافت پلاک گذر موقت به پلیس راهور مراجعه کنند.
وی در ادامه تصریح کرد: امتیاز خروج موقت خودرو برای فعالان اقتصادی و خانواده‌های ساکن جزیره که با توجه به موقعیت مکانی جزیره تنها از راه هوایی می‌توانند به عنوان گزینه اصلی برای سفرهای خود استفاده کنند، بسیار مهم بوده و پلیس جزیره کیش برای هموار نمودن این تسهیلات و خدمت رسانی به ساکنین پیش قدم بوده است.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران