خالکوبی مانع از صدور گواهینامه توسط پلیس تهران می‌شود

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
پس از آن‌که اخباری مبنی بر عدم صدور گواهینامه برای افراد دارای خالکوبی اعلام شد، شاهد آن هستیم که مسئولان پلیس راهنمایی و رانندگی مناطق مختلف کشور، در این خصوص بیانیه صادر می‌کنند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، رئیس دایره آموزش همگانی پلیس راهور تهران، سرهنگ موسوی‌پناه، در این خصوص عنوان کرد: وجود خالکوبی مشهود و نامتعارف، مانع صدور گواهینامه رانندگی برای افراد خواهد شد. علاوه برآن، در صورت وجود خالکوبی نامتعارف بر روی بدن فرد، وی توسط روانشناسان مورد بررسی قرار می‌گیرد. سرهنگ موسوی‌پناه در ادامه افزود: پس از بررسی و ارزیابی روانشناسان، در صورت موفقیت فرد متقاضی صدور گواهینامه در گذراندن صحیح ارزیابی‌ها و بررسی‌ها، وی می‌تواند گواهینامه خود را با تأیید روانشناسان دریافت کند. وی در پایان از خانواده‌ها خواست تا با نظارت بیشتر بر فرزندان خود، مانع از وقوع چنین رفتارهایی شوند.
نظرات
 
 
 
علی 1398/5/16
همین یک مشکل مونده بود که به همت دوستان حل شد. الان دیگه مشکل تصادفات، لایی کشیدن، رعایت سرعت مجاز و ... نداریم. خخخخخخخخخ
علی 1398/5/19
قدیمی تر یادشون میاد کسی که میخواست سربازی برود باید لخت مادر زاد میشد؟! حال توی قرن 21 برای گواهینامه باید لخت بشی!!! بدبخت این ملت با تفکرات قرون وسطی ای مسئولین.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران