تولید پراید در سال آینده باید متوقف شود

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
سردار سیدکمال هادیان‌فر رئیس پلیس راهور ناجا اظهار داشت: متاسفانه بر اساس گزارشات در هر ۱۰۰ تصادف خودروی پراید ۳۴ یا جان خود را از دست می‌دهند یا مجروح می‌شوند.
وی ادامه داد: خودروی پراید فاقد ایمنی بوده و گزارشاتی را مکتوب برای وزیر صنعت و معدن نیز ارسال کرده‌ایم. همچنین به صورت حضوری درباره خودروی پراید با وزیر صنعت و معدن و مدیرعامل سایپا صحبت شده است.
رئیس پلیس راهور ناجا در ادامه بیان داشت: خودروسازی سایپا گذشته از تعهداتش در سال ۹۸ برای خودروی پراید، همه اراده‌ها بر این است که در سال ۹۹ تولید پراید متوقف شود و از سال آینده این خودرو شماره‌گذاری نشود و خودروی ایمن تر جایگزین پراید شود.
نظرات
 
 
 
امیر 1398/5/18
آره.اونم اگه مثل گفته های گذشته که گفتین دی ماه۹۶ اون نشد دی ماه ۹۷ الانم نشستین فکر کردین که دی ماه طلسم شده میگین ۹۹ خروج پراید از خط تولید به این راحتی ها نیست چون اگه پراید نباشه سایپا هم نیست. حضرات اجازه خروج پراید از خط تولید رو نمیدن و چیزی هم ندارن که جاش تولید کنند ملت جز سوار شدن ماشین هایی مثل پراید چاره ندارن به چینی ها دلمون خوش بود اونا هم که خیلی هاشون رفتن.
A 1398/5/19
فرغون سازی های عزیز هیچوقت بخاطر جون بی ارزش مردم موقعیت ارزشمند خودشون رو به خطر نخواهند انداخت...

پراید آشغال نه پس چی؟؟؟

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران