گرانی خودرو کار دست یکه زارع داد؛ عباس علی‌آبادی مدیرعامل جدید ایران خودرو

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
سخنگوی دولت در نشست خبری امروز خود با اشاره به موضوع گرانی خودروها عنوان کرد که افزایش قیمت خودروهای ایران خودرو قانونی نبوده و در همین راستا مدیرعامل ایران خودرو امروز برکنار شد.
به نقل از تسنیم و با توجه به گفته های سخنگوی دولت به رسانه‌ها، مدیرعامل ایران خودرو به صورت عمدی و بدون هماهنگی قیمت محصولات این شرکت را افزایش داده و به همین علت برکنار می شود. باید بررسی شود که آیا ادعای ایران خودرو مبنی بر اشتباه نرم افزاری و خطای شخصی در افزایش قیمت محصولات این شرکت صحیح است یا خیر.
هاشم یکه زارع مدیرعامل پیشین ایران خودرو از سال ۹۲ مدیریت این شرکت را به عهده داشته و امروز پس از شش سال عباس علی آبادی مدیرعامل گروه مپنا جایگزین او می شود.
سنخگوی دولت در انتهای نشست خبری امروز ضمن اشاره به ممنوع الخروج بودن ۶ ماهه مدیرعامل سایپا نیز عنوان کرد که مشکل خاصی در رابطه با ایشان وجود نداشته و این ممنوع الخروجی به دلیل شکایت مشتری های سایپا از این شرکت است.
نظرات
 
 
 
بابک 1398/5/28
این مدیرعامل بی شرف رو باید خیلی وقت پیش برکنار می کردین یکسال از موعد تحویل خودرو گذشته هنوز از دعوتنامه خبری نیست.
afshin 1398/5/29
جا داره یادی بکنیم از سخن تاریخی ایشون: "بنز و هیوندای نمیتونن استاندارد های ما رو پاس کنند!"
الان یعنی همه معضلات قیمت خودرو با برکناری ایشون حل شد دیگه؟ ایشون برکنار شدن فردا ۴۰۵ میشه ۱۲ میلیون، ۲۰۶ و سمند ۱۵ میلیون !؟
این رشته سر دراز دارد !

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران