سرقت تسلا مدل S در کمتر از 30 ثانیه + فیلم

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
در صورتی که یک ماشین خوب و گران قیمت داشته باشید و دوست دارید که از آن محافظت کنید، عاقلانه است که اتومبیل خود را در گاراژ نگه دارید و یا حداقل کاری که می‌توانید انجام دهید، خرید یک "متال باکس" یا جعبه فلزی برای قرار دادن سوئیچ داخل آن خواهد بود، زیرا پیرو عنوانی که برای مقاله انتخاب شده است، در انتهای همین مقاله فیلمی از سرقت یک دستگاه تسلا مدل S برای شما آماده کرده‌ایم که سارق با استفاده از تجهیزات پیشرفته خود می‌تواند در عرض کمتر از 30 ثانیه اقدام به سرقت یک دستگاه تسلا مدل S کند.
استفاده از گاراژ برای نگهداری اتومبیل می‌تواند بهترین راه ممکن برای حفاظت از اتومبیل باشد، زیرا میان سارق و اتومبیل یک درب فلزی وجود خواهد داشت که عبور از آن کار ساده‌ای نیست، اما اگر اتومبیل خود را بیرون پارک کرده‌اید، سارقین حرفه‌ای می توانند با استفاده از تجهیزات پیشرفته خود حتی اگر سوئیچ اتومبیل داخل خانه باشد، سیگنال دریافت کرده و با استفاده از آن می‌توانند درب اتومبیل را باز کرده و اطلاعات مورد نیاز اتومبیل را برای روشن شدن پیشرانه وارد کنند، این درحالیست که با قراردادن سوئیچ اتومبیل داخل یک جعبه فلزی که می‌تواند از ورود و خروج امواج جلوگیری کند، یک مانع برای ارسال سیگنال کلید به سمت سارق ایجاد خواهد شد تا نتیجه آن چیزی نباشد که در فیلم زیر خواهید دید.

نظرات
 
 
 
حسن 1398/6/7
طرف دزد نیست!!!!!!! . استاد تکنولوژیه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران