ادامه فروش نقد و اقساط محصولات سایپا برای 13 شهریورماه + جدول

گروه خودروسازی سایپا در جدیدترین اطلاعیه فروش خود، از روز چهارشنبه 13 شهریورماه فروش 3 محصول خود را در مدل های مختلف به صورت نقد و اعتباری آغاز خواهد کرد که در این طرح فروش تنها خودروی "سایپا ساینا" به همراه رینگ های "فولادی" و "آلومینیومی" به صورت نقدی در اختیار مشتریان و با موعد تحویل 30 روزه قرار خواهد گرفت.
در کنار طرح فروش نقدی، شرکت خودروسازی سایپا طرح فروش اعتباری نیز برای مشتریان خود در نظر گرفته است که در این طرح فروش می توانیم شاهد فروش محصولاتی همچون "سایپا 151"، "تیبا SX" به همراه رینگ فولادی و آلومینیومی و همچنین خودروی سایپا "ساینا دنده ای" با رینگ های فولادی و آلومینیومی باشیم که باتوجه به جدول زیر می توانید از شرایط بازپرداخت اقساط و مبالغ تعیین شده به عنوان پیش پرداخت آگاه شوید.

فروش نقد و اقساط محصولات سایپا برای 13 شهریورماه

فروش نقد و اقساط محصولات سایپا برای 13 شهریورماه

نظرات
 
 
 
محمد 1398/6/13
برین به جهنم با این آشغالهاتون ، فقط کلک پول هست تحویلی در کار نیست ، راه حل مشکل خودرو تحریم همه جانبه هست

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران