کاهش محسوس قیمت خودروهای وارداتی

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
از اول امسال تاکنون نه تنها بازار خودروهای داخلی که بازار خودروهای خارجی نیز کاهش قیمت را تجربه کرده اند و با توجه به اینکه قیمت خودروهای خارجی خیلی بیشتر از خودروهای داخلی است به تبع کاهش قیمت در بازار این خودروها خیلی بیشتر از کاهش قیمت در بازار خودروهای داخلی است به طوری که یکی از خودروهای کمپانی خودروسازی بنز از اول امسال کاهش ۶۰۰ میلیونی را تجربه کرده است.
به نقل از خبرآنلاین ، با تداوم ماندگاری دلار در کانال یازده هزار تومان و پیش بینی کاهش بیشتر قیمت ها در بازار ارز، بازار خودرو نیز به تبع ان با کاهش قیمت مواجه شده است .
این کاهش در حودروهای میلیاردی بازار بسیار محسوس است به طوری که قیمت خودروی بنز کلاس E200 سال 2016 نزدیک به 600 میلیون از اول امسال تاکنون کاهش داشته است.
در این میان قیمت خودروهای پورشه ماکان 2018، اپتیما GT 2018، کیا سراتو 2018، سوناتا هیبرید 2018، رنو تلیسمان 2018 و تویوتا هایلوکس دنده ای 2016 از اول امسال تاکنون به ترتیب 200، 80، 130، 120، 130، 100 و 85 میلیون تومان کاهش یافته است.
قیمت خودروهای وارداتی

قیمت خودروهای وارداتی

نظرات
 
 
 
Alireza Barooti 1398/6/13
قیمت خودرو ها اینی نیست که اعلام میکنید !!! شما الان ۲۲۰۰ پول نقد بیارید من واستون ماکان خشک ۲۰۱۸ پلاک میزنم . فوری .
قیمت های ذکر شده در جدول انتهایی فقط جنبه اعلامی دارند و به هیچ وجه هیچگونه معامله ای با این قیمتها صورت نمیگیرد !!!! سورنتو ۲۰۱۷ خشک داخل نمایشگاه ۸۱۰-۸۲۰ موجود هست و هیچ کس حتی بهش نزدیک هم نمیشه ! النترا ۲۰۱۸ فول صفر (فقط ۱۵۰۰ تا کارکرده) ۴۶۰ میلیون داخل نمایشگاه موجوده هیچ کس نمیاد قیمت کنه ، چون حتی این قیمت ها با دلار ۱۱ هزار تومانی سازگار نیست و قیمتهای واقعی پایینتر از این حرف هاست .
سهیل 1398/6/13
e class 2016 با 2017 1 میلیارد اختلاف؟

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران