فروش لوازم یدکی چینی درجه سوم و چهارم را به نام قطعات داخلی و ژاپنی

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
یکی از اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس در مصاحبه با خبرگزاری های داخلی عنوان کرد در حال حاضر لوازم یدکی چینی درجه سوم و چهارم را به نام قطعات داخلی یا ژاپنی می‌فروشند در حالیکه کیفیت قطعات داخلی بیشتر است.
به نقل از خانه ملت، نماینده مردم مشکین شهر در مجلس در ادامه توضیح داد که در حال حاضر انصاف و مروت در جامعه از بین رفته و برخی از فروشندگان و فعالان حوزه لوازم یدکی از شرایط موجود سوءاستفاده می‌کنند. لوازم یدکی چینی نامرغوب وارد کشور شده و با نام سایپا دیزل یا ایساکو بسته‌بندی شده و به فروش می‌رسد.
وی افزود در حال حاضر توان مدیریت بازار لوازم یدکی وجود نداشته و این بازار عملاً از کنترل خارج شده است. به عنوان نمونه بالابر شیشه تولید می کند که هر یک قیمتهای خاص خود را ارائه داده و عملا هیچ نظارتی وجود ندارد.
نظرات
 
 
 
سید نادر 1398/6/14
تفسیر حرف این بابا یعنی به من رای بدید ،انتخابات نزدیک هست

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران