طرح تبدیل خودروهای ثبت نامی سمند دوگانه و H30 کراس به دیگر محصولات اعلام شد + جدول

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
به واسطه مشکلات ایجاد شده در تولید خودروهای داخلی، در ماه‌های گذشته بارها شاهد اعلام طرح تبدیل محصولات ایران خودرو و سایپا بوده‌ایم، چرا که از مهلت تحویل برخی از خودروهای ثبت نامی این شرکت‌ها، زمان زیادی گذشته است و می‌بایست نسبت به تکمیل تعهدات خود اقدام نمایند. به تازگی شرکت ایران خودرو، طرح تبدیل سمند دوگانه سوز و دانگ فنگ اچ سی کراس را اعلام نموده است. تمامی خریداران دانگ فنگ اچ سی کراس که موعد تحویل قطعی خودرو آن‌ها در سال 97 بوده است، می‌توانند با مراجعه به نمایندگی‌های ایران خودرو، به صورت اختیاری نسبت به تبدیل خودرو ثبت نامی خود به پژو پارس اتوماتیک اقدام نمایند. در جدول زیر شرایط تبدیل این خودرو را مشاهده می‌کنید:
خودرو ثبت نامیموعد تحویلخودرو قابل ارایهبرنامه فروشموعد تحویل
اچ سی کراس اتوماتیککلیه تعهدات قطعی سال 97پژو پارس اتوماتیک95932سی روزه

همچنین تمامی مشتریانی که سمند EF7 دوگانه سوز ثبت نام کرده و نسبت به تکمیل وجه خود اقدام نموده‌اند، می‌توانند با مراجعه به نمایندگی‌های ایران خودرو، نسبت به تغییر خودرو ثبت نامی خود به سمند EF7 بنزینی به دو روش اعتباری و نقدی اقدام کنند. در جدول زیر می‌توانید این شرایط را مشاهده نمایید:
خودرو ثبت نامیموعد تحویلخودرو قابل ارایهروش ثبت نام اولیهبرنامه فروشموعد تحویل
سمند EF7 دوگانه سوزکلیه تعهدات تکمیل وجه شدهسمند EF7 بنزینینقدی95939سی روزه
سمند EF7 دوگانه سوزکلیه تعهدات تکمیل وجه شدهسمند EF7 بنزینیاعتباری95940سی روزه

نظرات
 
 
 
Mohammad 1398/6/17
بازم خوبه ایران خودرو ماشینی در سطح خودروی ثبت نامی طرح تبدیل میزنه. سایپا با این طرح تبدیل هاش دیگه شورش و درآورده!!
احمد 1398/6/18
وقتی نمی تونیم حودروی ملی خودمان را تولید کنیم! غلط می کنیم می گیم ما خودروسازیم.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران