اعلام جزییات طرح فروش نقد و اقساط محصولات سایپا برای 20 و 21 شهریور

گروه خودروسازی سایپا صرفا به صورت اینترنتی، روز چهارشنبه 20 شهریورماه و روز پنجشنبه 21 شهریورماه فروش نقدی و اعتباری برخی از محصولات خود را آغاز خواهد کرد و متقاضیان می توانند با مراجعه به وبسایت این گروه خودروسازی، خودروی مورد نظر خود را ثبت نام و پس از 1 ماه دریافت کنند.
در طرح فروش نقدی گروه خودروسازی سایپا 2 خودروی سایپا ساینا با رینگ های فولادی و آلومینیومی و همچنین خودروی کیا سراتو 2000 دیده می شود که قیمت تعیین شده برای فروش آنان به شرح زیر خواهد بود.
- ساینا با رینگ های فولادی : قیمت فروش نقدی 55 میلیون و 943 هزار تومان
- ساینا با رینگ های آلومینیومی : قیمت فروش نقدی 58 میلیون و 943 هزار تومان
- کیا سراتو 2000 : قیمت فروش نقدی 295 میلیون تومان

علاوه بر این، گروه خودروسازی سایپا طرح فروش اعتباری هم برای مشتریان خود در نظر گرفته است که تنها خودروی سایپا 151 با قیمت 40 میلیون و 313 هزار تومانی و مبلغ تسهیلات 4 میلیون تومانی به مشتریان عرضه خواهد شد که شرایط بازپرداخت اقساط آن در قالب 3 چک چهارماهه خواهد بود.
نظرات
 
 
 
خسته 1398/6/19
واقعا چه جور دارن ثبت نام میکنن در صورتی که جواب گوی مردم واسه ماشینای قبلی نیستن من یک سال پولم خوابیده ولی کسی جواب بهم نمیده ن ماشین و میدن ن پولمو از خدا نمیترسید این قدر دروغ میگید که ۳۰ روزه ماشین میدید پس چرا من که یک سال گذشته واسم ماشین نمیدید پول هم کامل گرفتید

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران