خودروسازان به راه حل مقابله با سرقت خودرو عمل نمی‌کنند

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت در یک برنامه تلویزیونی در مورد توصیه یک دزد برای ایمنی خودروها به مردم توصیه کرده بود، اظهار داشت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی کارهای بزرگی در کشور انجام شده است، اما به همین میزان در خودروسازی موفق عمل نکرده ایم.
به گزارش خودروبانک و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، وی ادامه داد: تمام کمی و کاستی‌های خودرو به خودروسازان اعلام شده و قابل حل است، اما هنوز اراده جمعی در خودروسازان و دستگاه‌های نظارتی برای انجام آن به وجود نیامده است.
سردار رحیمی در پایان بیان داشت: من به عنوان یک شهروند از خودروسازان گله‌مند هستم. کشور ما این توان را دارد که خودروهای بهتری را تولید کند. همچنین خودروهای تولیدی به دلیل عدم ایمنی مناسب، تصادفات زیادی را به دنبال دارند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران