افزایش نرخ کرایه های سرویس مدارس

شهربانو امانی عضو شورای شهر تهران اظهار داشت: شورای شهر پنجم از ابتدای آغاز فعالیت خود در زمینه ایمن سازی حمل و نقل دانش آموزان دغدغه داشت و به همین منظور طرح فوریت دار ارائه کرد و شرکت های تحت نظر تاکسیرانی ضابطه مند تر شدند.
به گزارش خودروبانک و به نقل از فارس، وی ادامه داد: امسال سامانه سپند توسط آموزش و پرورش معرفی شده است و مدارس باید تاکسی های مورد تایید تاکسیرانی را استفاده کنند. وی در ادامه درباره نرخ کرایه سرویس مدارس گفت: طبق قانون افزایش نرخ سرویس مدارس بر اساس نرخ تورم خواهد بود و امسال حدود 20 درصد افزایش در نظر گرفته شده است.
عضو شورای شهر تهران در ادامه بیان داشت: امسال سرویس مدارس مورد تایید تاکسیرانی دارای بارکد شده اند و خانواده ها می توانند سرویس فرزند خود را ردیابی کنند. وی افزود: برای ما سلامتی و ایمنی آینده سازان کشور در هنگام حمل و نقل بسیار مهم است و باید این مورد در تهران الگویی جامع داشته باشد تا سایر استان ها بتوانند از آن بهره ببرند.
شهربانو امانی در پایان گفت: 30 درصد رانندگان سرویس مدارس را خانم ها تشکیل می دهند. خانواده ها در صورتی که فرزندشان راننده غیرمجاز داشته باشد، می تواند به سازمان تاکسیرانی اعلام کند.
نظرات