حضور آمیکو در دهمین نمایشگاه صنعت خودرو، قطعات یدکی و قطعات وابسته

در شرایطی که تحریم‌های خودروسازی، صنعت خودرو کشور را تحت فشار قرار داده‌اند و خروج شرکای بین المللی خودروسازان، وضعیت نامطلوبی را برای بازار خودرو کشور رقم زده است، قطعه سازان و خودروسازان داخلی سعی می‌کنند با برپایی نمایشگاه‌های مختلف استانی، توانایی خود را در امر تولید خودرو و قطعات یدکی به نمایش بگذارند.
در روزهای آغازین فصل پاییز و همزمان با فروکش کردن گرما، شاهد برگزاری دهمین نمایشگاه صنعت خودرو، قطعات یدکی و قطعات وابسته در استان کرمانشاه خواهیم بود. این نمایشگاه، از روز سه شنبه دوم مهرماه کار خود را آغاز می‌کند و تا روز جمعه، پنجم مهرماه، فعالیتش را ادامه خواهد داد. مکان برگزاری این رویداد نیز در محل نمایشگاه بین المللی کرمانشاه، واقع در بلوار شهید بهشتی این شهر خواهد بود.
پیش‌بینی می‌شود در این دوره، خودروسازان خصوصی حضور چشمگیری داشته باشند که یکی از این شرکت‌ها، شرکت ارس خودرو دیزل خواهد بود که محصولات آن با نام آمیکو به بازار عرضه می‌شوند. عمده فعالیت گروه صنعتی آمیکو در این سالها، متمرکز بر تولید محصولات تجاری سنگین و نیمه سنگین نظیر آمیکو 2640 و آمیکو M5.2 می‌شود، اما مدتی می‌شود که پیکاپ آمیکو آسنا را در حوزه خودروهای تجاری سبک وارد بازار است. حضور آمیکو در این نمایشگاه، فرصتی برای آشنایی مشتریان غرب کشور با این خودروهای تجاری داخلی خواهد بود.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران