سايپا تحريم را به فرصت تبديل كرده است،خودباوری و تکیه برتوان داخلی مهمترین عامل پیروزی است

معاون هماهنگ‌كننده قرارگاه ثارالله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: گروه خودروسازي سايپا با تكيه بر توان داخلي و طراحي و ساخت قطعات خودرويي، تحريم‌ها را به يك فرصت تبديل كرده است.
به گزارش سایپانیوز سردار سرتیپ پاسدار احمد ذوالقدر در مراسم افتتاح نمايشگاه دفاع مقدس گروه خودروسازي سايپا در شرکت پارس‌خودرو در سخنانی گفت: تحريم‌ها براي گروه سايپا و ساير فعالان صنعت خودرو به يك فرصت تبديل شده است.
وي افزود: سايپا در اين نمايشگاه علاوه بر يادآوري حماسه هشت سال دفاع مقدس، دستاوردها و توليدات خود در زمينه داخلي‌سازي قطعات را به نمايش درآورده كه حائز توجه است و نشان مي‌دهد اين گروه توانسته از امكانات و دارايي‌هاي خود به‌خوبي بهره‌برداري كند.
وي ادامه داد: با توجه به قابليت‌هايي كه در صنعت خودرو و شركت‌هايي نظير سايپا وجود دارد، اگر اراده لازم براي استفاده از ظرفيت‌ها و قابليت‌هاي جوانان به همين صورت وجود داشته باشد، اين صنعت مي‌تواند به جايگاه مدنظر در عرصه بين‌المللي دست يابد.
ذوالقدر گفت: امروز عرصه دفاع مقدس به حوزه اقتصادی منتقل شده و دشمن تلاش می‌کند با این حربه، در مسیر حرکت انقلاب اسلامی اخلال ایجاد کند.
معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه ثارالله سپاه افزود: خودباوری و تکیه بر توانایی‌های داخلی، مهم‌ترین عامل پیروزی و موفقیت رزمندگان در جنگ تحمیلی بود و امروز نیز همین باور عامل کنارزدن موانع خواهد شد.
وی تصریح کرد: جوانان و فعالان شاغل در شرکتهای توليدكننده نظير سايپا می‌توانند با استفاده از نیروی درونی و امکانات خود، هر محدودیت و مانعی را از سر راه بردارند.
سردار ذوالقدر گفت: امروز پیشرفته‌ترین و بهترین امکانات دفاعی در کشور با استفاده از همین خلاقیت‌ها و ابتکارات جوانان ایرانی طراحی و ساخته شده که می‌تواند الگو و سرمشق همه صنایع و حوزه‌های کاری قرار گیرد.
نظرات
 
 
 
فریاد 1398/7/1
توروخدا بگید که شوخی میکنید من قلبم ضعیفه طاقت اینجور شوخی ها رو ندارم
Nader 1398/7/1
این اقا خودش با لندکروز و هایلوکس جابجا میشه میاد برای مردم سخنرانی می کنه که سایپا و پراید خوبه، شما هروقت خودت با خودروی داخلی اینور اونور رفتی بیا بگو برای بقیه هم خوبه.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران