آیا شاسی بلند جنسیس هم به بازار می‌آید؟

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
اخیرا تعدادی عکس از اولین محصول شاسی بلند جنسیس با نام GV80 در فضای مجازی روشن شده است. به نظر می رسد که این تصاویر به صورت جاسوسی تهیه شده باشند.
با نگاهی به این تصاویر خواهید دید که این شاسی بلند لوکس دارای یک جلوپنجره ی بزرگ است که در دو سمت آن مجموعا چهار چراغ اصلی قرار گرفته اند. در بخش پایینی نیز سپر جلو ورودی های هوای زاویه دار در خود جای داده است.

شاسی بلند جنسیس

شاسی بلند جنسیس

در نمای جانبی این خودرو نیز ورودی های هوا روی گلگیر جلو به چشم می خورند. به سقف پانوراما و تا حدودی زاویه دار این خودرو نیز در این بخش باید اشاره نمود.

شاسی بلند جنسیس

شاسی بلند جنسیس

در بخش عقب نیز مانند جلو از چراغ های چهارتایی استفاده شده است. دو خروجی اگزوز نیز مانند مدل فیس لیفت G90 در اینجا دیده می شود.

شاسی بلند جنسیس

شاسی بلند جنسیس

هنوز قطعیت این تصاویر را نمی شود به صورت صد در صد تایید کرد و ممکن است محصول نهایی مقداری متفاوت باشد. جنسیس اطلاعاتی هم در مورد قوای فنی این خودرو منتشر نکرده است ولی گفته شده که از موتور 3.3 لیتری V6 توربو با قدرت 365 اسب بخار و گشتاور 509 نیوتون متر استفاده خواهد کرد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران