فروش نقد و اقساط محصولات سایپا ویژه 8 مهرماه + جدول

گروه خودروسازی سایپا برای روز دوشنبه 8 مهرماه سال جاری، فروش نقدی و اعتباری برخی از محصولات خود را آغاز خواهد کرد و متقاضیان می توانند با مراجعه به وبسایت این گروه خودروسازی، خودروی مورد نظر خود را از ساعت 10 صبح روز دوشنبه ثبت نام و پس از 1 ماه دریافت کنند.
در طرح فروش نقدی گروه خودروسازی برای روز دوشنبه 8 مهرماه، 2 خودروی وانت نیسان بنزینی با قیمت 70 میلیون و 135 هزار تومانی و همچنین خودروی کیا سراتو 2000 با قیمت 295 میلیون تومانی ثبت سفارش خواهد شد.
علاوه بر این، گروه خودروسازی سایپا طرح فروش اعتباری هم برای مشتریان خود در نظر گرفته است که شامل خودروی "سایپا 151" و خودروی "تیبا صندوقدار" با دو رینگ فولادی و آلومینیومی می شود که جزییات فروش آنان را می توانید در جدول زیر شاهد باشید.

فروش نقد و اقساط محصولات سایپا ویژه 8 مهرماه

فروش نقد و اقساط محصولات سایپا ویژه 8 مهرماه

نظرات
 
 
 
Moein 1398/7/8
سایپا خجالت نميکشه با تولید نیسان وانت يه قرن پيش و سراتوی 295 میلیونی؟؟! اسم خودشو خودروساز گذاشته
بدرد تولید گاری هم نمیخوره
آرش 1398/7/10
با توجه به بدهی سنگین خودرومونتاژکاران به بانک ها و مردم، کسی پول به اینها بابت مشارکت در تولید بده آتیش به مالش زده.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران