اعلام جزییات طرح مشارکت در تولید کرمان موتور برای جک J4 + جدول

شرکت خودروسازی کرمان موتور در شرایط فروش مهرماه محصولات خود، خبر از طرح فروش "مشارکت در تولید" خودروی جک J4 ویژه مهرماه می دهد و مشتریان می توانند از روز دوشنبه 8 مهرماه لغایت 25 مهرماه در این طرح فروش شرکت کرده و خودروی مورد نظر خود را با پیش پرداخت ارزان ثبت نام کنند.
قیمت مصوب تعیین شده برای فروش این خودرو از سوی کرمان موتور 149 میلیون و 900 هزار تومان تعیین شده است و مشتریان با 2 پیش پرداخت 3 میلیون تومانی و همچنین 4 میلیون و 900 هزار تومانی در زمان ثبت نام می توانند در این طرح فروش شرکت کرده و مابقی هزینه اتومبیل را در 9 یا 24 مرحله پرداخت کنند که جزییات اقساط و قیمت تعیین شده برای هر قسط را می توانید در جدول زیر شاهد باشید.

طرح مشارکت در تولید کرمان موتور برای جک J4

طرح مشارکت در تولید کرمان موتور برای جک J4


در ادامه بد نیست بدانید که شرکت سازنده از موتور چهار سیلندر 1.5 لیتری بر روی جک J4 استفاده کرده است که موفق به دریافت استانداردهای "یورو 5" شده و می‌تواند خروجی قدرت 103 اسب بخاری در دور موتور 6000 داشته باشد که با هدایت این نیرو به سمت چرخ‌های اتومبیل، می‌توان به حداکثر سرعت 180 کیلومتر بر ساعت دست پیدا کرد. علاوه بر این، شرکت خودروسازی "JAC" برای انتقال گشتاور 146 نیوتن متری پیشرانه اتومبیل که در دور موتور 4500 بدست می‌آید، از یک گیربکس انتقال متداول CVT استفاده کرده است.
نظرات
 
 
 
محمد 1398/7/8
دارین واسه ورشکستگی توشه اندوزی میکنید ؟؟؟ اولا این آشغال رو با این قیمت کی میخره ؟؟؟ دوما شما که خدا رو شکر کارخونتون تو کرمان هم تعطیل شده قراره این لگن ها کجا مونتاژ بشن ؟؟ هرکی پول داد با پولش خداحافظی کنه
m 1398/7/9
من که ۳ میلیون پرداختم اگه دیدم خودرومو بهم تحویل نمیدن انصراف میدم
  • محمد 1398/7/10
    عقل که نباشه جون در عذابه
آرش 1398/7/10
پول به خودروساز دادین تو خواب ببینین به اصل پولتون برسین چه رسد به خودرو. سپاس پروردگار که تمامی این خودروسازان به لطف تحریم ها تا پایان سال به درک واصل خواهند شد و ملت برای همیشه از شر آنان خلاص.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران