شرایط فروش سایپا برای روز چهارشنبه 10 مهرماه اعلام شد + جدول

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
گروه خودروسازی سایپا در نظر دارد شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات خود را در روزهای دهم و یازدهم مهرماه، به صورت اینترنتی در اختیار متقاضیان قرار دهد. زمان تحویل خودروها سی روز پس از پذیرش می‌باشد و محدودیت کدملی و سن در این شرایط فروش لحاظ شده است. بنابراین ثبت نام برای افراد زیر 18 سال قانونی نمی‌باشد و تنها افرادی قادر به بهره گیری از این شرایط فروش خواهند بود که از ابتدای سال 97 تاکنون نسبت به خرید محصولات سایپا اقدام نکرده باشند. علاوه برآن، هر کدملی قادر به ثبت نام یک دستگاه خودرو خواهد بود. امکان صلح یا خرید انصرافی در این شرایط فروش وجود ندارد و بر اساس استقبال مشتریان نوع خودرو ، تعداد فروش و ظرفیت ثبت نام هر خودرو بصورت روزانه در سیستم فروش بارگذاری می گردد. در جداول زیر، می‌توانید شرایط فروش سایپا ویژه روزهای دهم و یازدهم مهر را مشاهده نمایید:

شرایط فروش اقساطی سایپا:

خودروقیمت خودرومبلغ تسهیلاتبازپرداخت
سایپا 15140,313,0004,000,0003 چک 4 ماهه
تیبا صندوقدار با رینگ فولادی43,443,0005,000,0003 چک 4 ماهه
تیبا صندوقداربا رینگ آلومینیومی46,443,0005,000,0003 چک 4 ماهه
شرایط فروش نقدی سایپا :

خودروقیمت فروش نقدی (تومان)
نیسان بنزینی با لاستیک رادیال70،135،000


نظرات
 
 
 
مهمان 1398/7/10
خودرو بانک اگر رسانه مردمیه چرا به داد ما نمیرسه؟؟ اعلام این فروشهای دروغی و انداختن مردم تو چاله چه سودی برای شما داره. من بعد از ترحیم خودرو تو اون وضعیت پیش فروش های خودرو که موعدش یک سال بعد بود تونستم یه تیبا با موعد مرداد 98 ثبت نام کنم. مرداد هم با صدور دعوت نامه تا قرون آخرشو ازم گرفتن اما الان 2 ماهه تحویل ندادن،

هیچی کسی نیست صدای ما رو بشنوه / شما تو دزدی خودروسازها شرکت نکنید

مردم گول این فروش نقدی رو نخورید به ما بعد یک سال نتونستن آشغال ترین ماشین تولید داخل رو تحویل بدن چه برسه به شما

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران