فراری لافراری در برابر فراری انزو، پرچم دار مقابل اسطوره + فیلم

در نمایشگاه بین المللی پاریس 2002 میلادی، کمپانی خودروسازی فراری از اعجوبه دهه اول قرن 21 میلادی رونمایی کرد. خودروی فراری انزو، اوج دانش و تکنولوژی ماشین های فرمول 1 تیم حیرت انگیز فراری را در خود داشت تا ماشینی در خور نام بنیانگذار کمپانی خودروسازی فراری، یعنی "انزو فراری" ساخته شود و تا ابد در ذهن ها باقی بماند. فراری با معرفی این خودرو توانست به هدف اصلی خود برسد و یک خودروی جاودانه خلق کند، اما آیا منحصربه فردترین ساخته فراری هنوز هم حرفی برای گفتن دارد؟
قطعا خودروی فراری انزو با طول عمری بیش از 17 سال، هنوز هم سریع تر از برخی خودروهای اسپرت و سوپراسپرت مدرن فعال در بازارهای جهانی است و با پیشرانه محرک 6.3 لیتری دوازده سیلندر خود می تواند خروجی قدرت 651 اسب بخاری را تبدیل به حداقل شتاب صفر تا 96 کیلومتر برساعت 3.1 ثانیه کند که بدون شک سریع تر از بسیاری خودروهای موجود در بازار است، اما آیا این خودرو هنوز هم می تواند در مقابل خودروهای سوپراسپرت حرفی برای گفتن داشته باشد؟ در همین رابطه یک دستگاه خودروی فراری انزو و همچنین یک دستگاه خودروی فراری لافراری به عنوان اولین خودروی هیبریدی این خودروساز ایتالیایی در کنار یکدیگر قرار گرفته و عملکرد فنی خود را محک می زنند که در ادامه می توانید شاهد رقابت درگ و مقایسه این دو پرچم دار نسل قدیم و نسل جدید فراری با یکدیگر باشید.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران