جزئیات طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - مهر 98

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
به اطلاع کلیه مشتریان محترم و نمایندگی های مجاز می رساند شرایط پیش فروش عادی شرکت ایران خودرو از ساعت 11 صبح روز دوشنبه مورخ 98/07/15 آغاز و تا زمان تکمیل ظرفیت و به شرح جداول پیوست و با توضیحات ذیل ارائه می گردد.
ظرفیت ثبت نام برای هر کد ملی، از کل بخشنامه یک دستگاه خودرو می باشد و در صورت ثبت نام از سوی مشتریان محترم مغایر با این بند، قرارداد به صورت یک طرفه از سوی شرکت ایران خودرو لغو و وجه آن ظرف 20 روز طبق ضوابط شرکت ایران خودرو به مشتری عودت خواهد شد.
شرایط و برنامه فروش

شرایط و برنامه فروش

تنظیم صلحنامه در این بخشنامه امکانپذیر نمی باشد . کد کلاس و رنگ خودرو بر اساس شرایط تولید از سوی شرکت ایران خودرو قابل تغییر خواهد بود.
در این بخشنامه، پس از فرا رسیدن موعد تحویل خودرو، در صورت اعلام شرکت ایران خودرو و تمایل مشتری امکان تغییر شرایط ثبت نام (تمدید موعد تحویل) با همان شرایط وجود خواهد داشت.
امکان ثبت نام در این بخشنامه برای مشتری دوم نمایندگی مجاز نمی باشد.
قیمت نهایی خودرو در این شرایط،در زمان تحویل خودرو مندرج در این بخشنامه و قرارداد تعیین خواهد شد .
نرخ سود مشارکت و انصراف بخشنامه

نرخ سود مشارکت و انصراف بخشنامه

نظرات
 
 
 
محمد 1398/7/13
بیشتر شبیه فراخوان بی عقلی هست ، گوش دراز جد و آبادتونه
  • admin 1398/7/14
    سال دیگه باید به دلال هایی که همین ماشینا رو خریدند التماس کنی
  • 88 1398/7/15
    شرکت جک چینی ماشین زده جک اس 7 ...هم تو کیفیت زیر نظر سازمان مادر امریکا هم تو اپشن از سانتافه بهتر بوده خاک تو سرتون که چین تو 7 سال خودرو سازی ازتون زد جلو تا چند وقت دیگه جهانی میشن اینا هنوز فرغون میسازن خخخخ

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران