قیمت ساینا و سراتو در دست بررسی

به گزارش سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، قیمت فروش تعیین شده از سوی شرکت سایپا برای دو خودروی ساینا و سراتو در دست بررسی است. زیرا گفته می شود که گروه خودروسازی سایپا قیمت دو خودروی مذکور را بالاتر از قیمت حقیقی ثبت سفارش کرده است و طبق اعلام این سازمان با شرکت‌های خودروساز در صورت احراز تخلف برخورد قانونی خواهد شد.
به گزارش خودروبانک و به نقل از ایسنا، طبق گزارشی که هفته اول مهرماه منتشر گردید،‌ گروه خودروسازی سایپا قیمت خودروی ساینا با رینگ آلومینیومی را 58 میلیون و 800 هزار تومان تعیین کرده بود، در حالیکه قیمت این محصول در بازار 55 میلیون تومان است و درواقع این گروه خودروسازی خودروی ساینا را نزدیک به 3 میلیون و 800 هزار تومان گران‌تر از بازار به مشتریان خود عرضه کرده است. علاوه بر این خودروی مونتاژی کیا سراتو هم توسط شرکت خودروسازی سایپا نزدیک به 12 میلیون تومان گران تر از بازار تعیین قیمت شده است که حالا طبق اعلام سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، در صورتی که تخلف سایپا در خصوص قیمت گذاری دو خودروی ساینا و سراتو محرز شود، با آنان برخورد قانونی خواهد شد.
نظرات
 
 
 
Moein 1398/7/16
عیب نداره..سراتوی 90 میلیونی دو سه سال پیشو داره ميده 295 میلیون...مگه چیزی شده؟!
محمد 1398/7/17
اینم مثل بررسی قیمتهای مدیران خودرو هست خخخخ

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران