تحویل خودروهای چری آریزو 5 توربو به مشتریان

چری آریزو5 یکی از سدان‌های زیبا، مدرن و پرطرفدار بازار ایران است که در چند تیپ با مشخصات فنی و امکانات متفاوت به بازار ایران عرضه شده است. از زمان عرضه نسخه مجهز به موتور توربوشارژر، موسوم به چری آریزو 5 توربو اکسلنت، این سدان مورد توجه بیشتری از سوی جوانان و علاقمندان به شتاب قرار گرفت و عملکرد این محصول در بازار، تاکنون رضایت‌بخش بوده است.
رقبای اصلی چری آریزو 5 در بازار ایران، دو محصول کیا سراتو سایپا و ام جی 360 آذویکو هستند که به واسطه بازگشت تحریم‌های خودروسازی، متاسفانه تولید آنها در ماه‌های گذشته با رکود مواجه شده و این مساله موجب شده است تا بسیاری از خریداران این سگمنت از خودروها و این بازه قیمتی، به سمت چری آریزو 5 توربو متمایل شوند. انبوه سفارشات ثبت نام شده توسط مدیران خودرو برای چری آریزو 5 توربواکسلنت، موجب شده بود که تحویل خودروها با تاخیر مواجه شود. اما حال و بنابر اخبار منتشر شده، محموله‌های ساخته شده این خودرو در حال حرکت به اقصی نقاط کشور هستند تا به مالکان و خریداران خود، تحویل داده شوند. همانند گذشته، شرکت مدیران خودرو با وضع شرایط فروش متنوع ، تسهیلات ویژه و تحویل به موقع توانسته است فروش مناسبی را برای خود رقم بزند .
نظرات
 
 
 
محمد 1398/7/21
کم تبلیغ کنید واسه این مدیران خودرو کلاش گرون فروش
zak2012 1398/7/21
سایتتون شده فقط تبلیغ برای لگن های چری با قیمت های تخیلیشون ، عزیزم تا مثل آدم قیمتگذاری نکنن فروش در کار نیست

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران