ورود ۵۰ هزار خودروی دپوشده به بازار

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
با توجه به گفته های مشاور رئیس قوه قضاییه ۵۰ هزار خودرو دپو شده در بازار کشور عرضه شده است.
به نقل از گسترش نیوز، ناصر سراج در رابطه با آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده تخلفات نرخ خودرو گفت: با وزیر صمت و تمام قطعه‌سازان خودرو جلسات متعددی برگزار کردیم و به آنها تکلیف کردیم که چگونه رفتار کنند. جلسات بسیاری نیز با تمام قطعه‌سازان و خودروسازان برگزار کردیم به طوری که تا اکنون 50 هزار وسیله نقلیه که دپو شده بود به‌دست مردم رسیده است.
وی در ادامه گفت: قطعه سازان را نیز وادار کرده ایم که قطعات خود را به خودروسازان بدهند به این ترتیب نرخ خودرو در یک سیر نزولی قرار گرفته و امید می رود در آینده ای نزدیک کمتر نیز شود.
سراج در انتها با اشاره به تلاش های سازمان بازرسی کل کشور برای رفع مشکلات صنعت خودرو نیز گفت: سازمان بازرسی طی ماه‌های گذشته همه تلاش خود را برای کمک به خودروسازها و قطعه‌ساز‌ها کرده است و هیچ‌وقت نخواسته مچ‌گیری کند بلکه در ترخیص قطعات از گمرک یا تأمین نقدینگی قطعه سازان کمک کرده است.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران