قیمت صفر و کارکرده محصولات بسترن در بازار + جدول

شروع فعالیت بسترن در بازار کشور را می توانیم با ورود خودروی "B50" بدانیم که مورد توجه بسیاری از مشتریان داخلی قرار گرفت و توانست جایگاه خوبی در بازار خودروی کشور پیدا کند، اما با رفع تحریم های بین المللی با تصویب برجام، این برند فعالیت خود را با ورود "بسترن B30" در بازار کشور گسترش داد و این نسخه هم توانست توجه مشتریان داخلی را به لطف تولید کننده معتبر و خوش سابقه خود یعنی "گروه بهمن" در بازار کشور جلب کند. حال امروز در خودروبانک و به نقل از گسترش نیوز، سعی داریم مروری بر آخرین قیمت مدل های صفر کیلومتر و کارکرده بسترن در بازار کشور داشته باشیم که جزییات بیشتر آن را می توانید در جدول زیر شاهد باشید.

قیمت صفر و کارکرده محصولات بسترن در بازار

قیمت صفر و کارکرده محصولات بسترن در بازار

نظرات
 
 
 
zak2012 1398/7/24
تا نصف نشه ارزش نداره نه قطعه هست نه خدمات & البته نه تنها این ماشین همه همین شرایط رو دارن کسی که برای پولش زحمت کشیده باشه تو این بازار چیزی نمیخره

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران