17 هزار پرونده خودرویی در سازمان تعزیرات تشکیل شده است

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
محمدعلی اسفنانی معاون سازمان تعزیرات حکومتی اظهار داشت: تا کنون 17 هزار پرونده خودرویی در سازمان تعزیرات تشکیل شده است. در یکی از این موارد شرکت بهمن خودرو در مورد 100 پرونده تخلف خودرویی اش توافق کرد و مقرر شد این شرکت اقدامات لازم را انجام دهد تا منجر به تشکیل و فرآیند رسیدگی نشود.
به گزارش خودروبانک و به نقل از ایلنا، وی ادامه داد: در حال حاضر تعهدات خودرویی سایپا و ایران خودرو در حال انجام است و با رامک خودرو، نگین خودرو و سایپا دیزل نیز توافقاتی صورت گرفته است.
معاون سازمان تعزیرات حکومتی در ادامه بیان داشت: در برخی از پرونده ها تفاوت قیمت برخی از محصولات به راحتی قابل حل و فصل کردن نیست. به عنوان مثال در مورد خودروهای FH سایپا دیزل، توافق این شرکت با خریداران 150 میلیون تومان نقد و 300 میلیون تومان تسهیلات بوده که در مجموع 450 میلیون تومان می شود، اما این خودرو در حال حاضر در بازار بیش از یک میلیارد تومان خرید و فروش می شود.
اسفنانی در ادامه بیان داشت: برخی از خودروهای وارداتی که مشمول تغییر تعرفه شده اند، رقم مابه التفاوت قبلی و فعلی آنها بسیار قابل توجه است.
وی در پایان تصریح کرد: افزایش تولید خودرو باید کاهش قیمت ها می شود و امیدواریم این موضوع شامل همه خودروها شود.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران