قیمت انواع محصولات صفر و کارکرده تویوتا در بازار تهران + جدول

کمپانی خودروسازی تویوتا را بدون شک می توانیم پرآوازه ترین خودروساز جهانی بدانیم که محصولات آن در بازار کشور هم جایگاه ویژه ای دارند و مشتریان ایرانی ترجیح می دهند تا کیفیت محصولات این خودروساز ژاپنی را به دیگر برندهای موجود در بازار ترجیح دهند. حال امروز در خودروبانک و به نقل از اقتصاد آنلاین، سعی داریم مروری بر آخرین قیمت مدل صفر کیلومتر و کارکرده محصولات تویوتا در بازار داشته باشیم که جزییات بیشتر آن در جدول زیر آمده است.

قیمت انواع محصولات صفر و کارکرده تویوتا در بازار تهران

قیمت انواع محصولات صفر و کارکرده تویوتا در بازار تهران

نظرات
 
 
 
Alireza barooti 1398/7/28
قیمت هایی که در جدول اومده راحت ۱۰ درصد بیشتر از قیمت بازاره !!! آخه کی امروز به روفور۲۰۱۸ عمان ۹۰۰ میلیون پول میده که شما اعلام کردید؟؟؟؟اصلا از کدام منبع این قیمت رو استخراج کردید وقتی این ماشین به تعداد محدود موجوده و هیچ معامله ای هم نشده ؟؟ ما داخل نمایشگاه موجود داریم این ماشین رو صفر - خشک ، شما یه مشتری بیار که امروز ۸۵۰ پول بده من یه شیرینی خوب واسه سایت شما هم در نظر میگیرم ! قیمت هایی رو اعلام کنید که معامله میشه و کسی پول میده نه قیمتی که فروشنده ها واسه خودشون اعلام میکنن !!!! با این کارتون ۴ نفر هم از همه جا بی خبر به این قیمت های کذب استناد میکنن و رو قیمت تخیلیشون پا فشاری میکنن.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران