قیمت انواع محصولات صفر و کارکرده سوزوکی در بازار + جدول

به لطف خودروی شاسی بلند "گرند ویتارا"، برند سوزوکی سابقه درخشان و طولانی مدتی در بازار کشور دارد و در یک دوره خاص هم خودروی اسپرت این شرکت یعنی "سوزوکی کیزاشی" وارد بازار شد، ولی نتوانست همانند برادر شاسی بلند خود مقبولیت زیادی در بازار کشور کسب کند. حال امروز در خودروبانک و به نقل از گسترش، سعی داریم مروری بر آخرین قیمت مدل صفر کیلومتر و کارکرده محصولات سوزوکی در بازار داشته باشیم که جزییات بیشتر آن در جدول زیر آمده است.

قیمت انواع محصولات صفر و کارکرده سوزوکی در بازار

قیمت انواع محصولات صفر و کارکرده سوزوکی در بازار

نظرات
 
 
 
88 1398/8/1
اسپورتج کار کرده یا چری تیگو 7 یا جکو به این ارابه ترجیح میدم لامصب جون راه رفتن نداره این اشغال داشتم که میگم روغن سوزی شدید موتور خیلی حساس کسایی که دارن میفهن چی میگم در کل یه ارابه به اسم ژاپن که فقط بلده سپر فیس لیفت کنه باز دم چینی و کره ای ها گرم

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران