با 150 تا 200 میلیون تومان چه ماشینی می توان خرید + جدول

اوایل سال گذشته اگر قصد خرید یک اتومبیل جدید را داشتید، می توانستید با صرف هزینه 150 الی 200 میلیون تومانی صاحب یکی از محصولات اروپایی در بازار کشور شوید، اما حالا با افزایش شدید قیمت خودرو در بازار کشور گزینه مشتریان هم محدود خواهد شد و به غیر از یک خودروی اروپایی که می تواند رنو ساندرو باشد و تنها در بازار می توان با پرداخت هزینه 172 میلیون و 500 هزار تومانی در نسخه هاچ بک و با پرداخت هزینه 183 میلیون تومانی نسخه استپ وی آن را صاحب شد، با صرف هزینه 150 الی 200 میلیون تومانی می توانید تنها خودروهای صفر کیلومتر چینی و بعضا داخلی را خریداری کنید که جزییات قیمت هریک از آنان در جدول زیر آمده است.

قیمت خودروهای 150 تا 200 میلیون تومانی

قیمت خودروهای 150 تا 200 میلیون تومانی

نظرات
 
 
 
Alireza barooti 1398/8/5
همه قيمت هاتون با بازار اختلاف داره !!! جالبه كه نظرات كارشناسي بنده رو هم در مورد قيمتها فيلتر ميكنين و هر كدوم رو كه دوست نداريد ثبت نميكنيد واقعا متاسفم !!!!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران