فروش نقد و اقساط جک J4 اتوماتیک از روز شنبه

گروه خودروسازی کرمان موتور ویژه آبان ماه 98، فروش نقد و اقساط خودروی سدان جک J4 اتوماتیک را از تاریخ 11 آبان ماه لغایت 21 آبان ماه با موعد تحویل 2 ماهه آغاز خواهد کرد و مشتریان می‌توانند با مراجعه به سامانه فروش این خودروساز داخلی نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
در شرایط فروش کرمان موتور آمده است که خودروی سدان جک J4 اتوماتیک با قیمت 149 میلیون و 900 هزار تومانی به صورت نقد و اقساط ثبت سفارش خواهد شد که موعد تحویل تمامی آنان 2 ماهه بوده و مشتریان می‌توانند در طرح فروش اقساطی این خودرو 2 پیش پرداخت 29 میلیون و 900 هزار تومانی با اقساط 12، 24 و 36 ماهه و همچنین پیش پرداخت 69 میلیون و 900 هزار تومانی را با اقساط 20 و 40 ماهه انتخاب کنند. نکته جالب توجه در شرایط فروش اقساطی جک J4 را هم می توان اقساط بدون بهره بازپرداخت 12 و 20 ماهه ذکر کرد.

در ادامه بد نیست بدانید که شرکت سازنده از موتور چهار سیلندر 1.5 لیتری بر روی جک J4 استفاده کرده است که موفق به دریافت استانداردهای "یورو 5" شده و می‌تواند خروجی قدرت 103 اسب بخاری در دور موتور 6000 داشته باشد که با هدایت این نیرو به سمت چرخ‌های اتومبیل، می‌توان به حداکثر سرعت 180 کیلومتر بر ساعت دست پیدا کرد. علاوه بر این، شرکت خودروسازی "JAC" برای انتقال گشتاور 146 نیوتن متری پیشرانه اتومبیل که در دور موتور 4500 بدست می‌آید، از یک گیربکس انتقال متداول CVT استفاده کرده است.
نظرات
 
 
 
gigi 1398/8/10
هیچکس این آشغال رو با این قیمت نمیخره تا نصف نشه فروشی در کار نیست حالا زرت و زرت شرایط فروش بزار طمع کار ورشکسته

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران