شرایط فروش جک S3‌ ویژه آبان‌ماه از سوی کرمان موتور اعلام شد + جدول

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
شرکت کرمان موتور شرایط فروش قطعی و غیرقطعی کراس‌اوور اقتصادی خود، یعنی جک S3 ، ویژه آبان‌ماه را اعلام نمود. در شرایط فروش قطعی جک S3‌ ، قیمت خودرو 210 میلیون تومان اعلام شده و متقاضیان می‌توانند با پیش پرداخت‌های 60، 30 ، 20 و 15 میلیون تومانی در این شرایط فروش ثبت نام به عمل آورند. موعد تحویل خودروها نیز تیر و شهریور 99 اعلام شده است. در شرایط فروش قطعی جک S3 ، ثبت نام کنندگان از تخفیف تا سقف 8 میلیون تومان و تسهیلات خرید خودرو تا سقف 70 میلیون تومان بهره مند خواهند شد. در جدول زیر، می‌توانید شرایط فروش قطعی جک S3‌ ویژه آبا‌ن ماه را مشاهده نمایید:

شرایط فروش جک S3‌

شرایط فروش جک S3‌

در شرایط فروش غیرقطعی جک S3 ، مشتری از تخفیف 6 میلیون تومانی و تسهیلات هشتاد میلیون تومانی برخوردار خواهد شد، اما قیمت خودرو در زمان تحویل، مطابق قیمت روز با وی محاسبه خواهد شد. موعد تحویل خودرو در این شرایط، تیر 99 است. در جدول زیر‌، می‌توانید شرایط فروش غیر قطعی جک S3‌ ویژه آبان‌ماه را مشاهده نمایید:

شرایط فروش غیرقطعی جک S3

شرایط فروش غیرقطعی جک S3

نظرات
 
 
 
zak2012 1398/8/12
همین الان 20 میلیون زیر این قیمت صفرش تو بازار ریخته هیشکی نمیخره ، واقعا ماشین ناقص الخلقه ای هست ، همون 70 تومن سال 96 هم براش زیاد بود

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران