کوییک R محصول جدید پارس خودرو چه تفاوتی با کوییک معمولی دارد؟

مدیرعامل پارس خودرو گفت: مدل جدیدی از محصول جدید گروه خودروسازی سایپا در شرکت پارس خودرو تولید و تا پایان سال ۹۸ به بازار عرضه می‌شود.
به گزارش سایپانیوز، علی شیخ‌زاده اظهار کرد: با وجود اینکه محصول کوئیک به تازگی در گروه خودروسازی سایپا تولید و عرضه شده اما با توجه به بازخوردهای مناسبی که از مشتریان دریافت شده و همچنین تاکید تیم مدیریتی جدید سایپا بر افزایش رضایتمندی مشتریان، مدل جدیدی از این خودرو در شرکت پارس خودرو تولید خواهد شد.
شیخ زاده با بیان اینکه این مدل از محصول کوئیک با نام کوئیک آر (QUIK-R) نام‌گذاری شده است افزود: از آنجا که خودرو کوئیک به دلیل شرایط ظاهری مورد استقبال جوانان و بانوان قرار گرفته، در مدل جدید تغییراتی در رنگ‌های بیرونی و داخلی این خودرو ایجاد شده تا به جذابیت ظاهری آن افزوده شود.
وی ادامه داد: به دلیل نگاه سرمایه‌ای به خودرو در سالیان گذشته، "سفید" رنگ غالب در خودروهای کشور بوده است اما گروه خودروسازی سایپا در ادامه روند جدید و تحول‌گرای خود تصمیم گرفته است تا محصول کوئیک را علاوه بر رنگ‌های معمول، با مدل‌های دو رنگ در بدنه خارجی و تریم داخلی نیز تولید و عرضه کند.
مدیرعامل پارس خودرو گفت: البته به جز تغییر رنگ در بدنه بیرونی و تریم داخلی کوئیک آر (QUIK-R) نسبت به کوئیک (QUIK) برخی آپشن‌ها مانند رینگ آلومینیومی نیز به این خودرو اضافه شده تا به جذابیت ظاهری آن کمک کند.
نظرات
 
 
 
zak2012 1398/8/12
جوک قشنگی تعریف کردی ؟؟ جذابیت ظاهری ؟؟؟ پلاستیک بازیافتی اضافه آوردین ؟ اینو خودتون سوار بشید چون لیاقت شماست نه مردم
علی 1398/8/12
بله آپشن رینگ آلومینومی!!! کوئیک خودش با این رینگ اومد و لی بعد تحریم برداشتنش.حالا میخوان با قیمت زیاد چهار تا رینگ آلومینیومی بذارن روش بشه کوئیک r
Moein 1398/8/12
گل بود و به سبزه نیز آراسته شد!
جواد 1398/8/12
جذاب ؟!؟؟! نه خدایی جذاب ؟!ً؟!؟!؟ لعنتی مدیر عامل فولکس واگن وقتی درباره گلف حرف میزنه اینقدر جذاب جذاب نمی کنه .
Alireza barooti 1398/8/12
ننگ بر مردم و حتی دلالانی که مجددا هنگام فراخوان و پیش فروش این خودرو برای خریدش صف میکشن !!!! خودرو های اینچنینی حتی ارزش دلالی هم ندارن !
علیرضا 1398/8/12
اینطور که من حساب کردم حدود 10 میلیون از نسخه معمولی گرون تره! اونم فقط برای چند تیکه رنگ و 4 تا رینگ که معلوم نیست با چه کیفیتی ارائه شده... . ضمن اینکه من این ماشین رو از نزدیک دیدم و زیر پاش رو تجربه کردم؛ میشه گفت پراید شرف داره نسبت به این که هر قطعش مال یک ماشین پایین رده تر از خودش (هرچند که همه ماشین های این تیپی سایپا یکی هستن تقریبا)
رسول 1398/8/12
رینگ آلمینیوم شد آپشن یعنی ما انقدر عقب افتاده ایم !!! خودتونید
حسین 1398/8/14
فکر کنم بشه شکایت کرد بخاطر یه دست رینگ ده ملیون اضافه کردن
Omid 1398/8/15
همون لگنو با ۴تا رینگ و یه خورده رنگ میخوان با چند میلیون قیمت بیشتر بکنن تو پاچه ملت
اون R هم که آخر اسمش گذاشتن یعنی کوییکی که ر....... توش
سعید 1398/8/15
علی مرزهای صنعت و تکنولوژی خودروی دنیا رو جا به جا کردی و جذابیت رو دوباره تعریف کردی .مردم ایران همه برا علی دست بزنید.
علیرضا 1398/8/19
واقعا خجالت نمی کشید که با دورنگ کردن و رینگ آلومینیومی این ماشین و می خواهید گرونتر بکنید تو پاچه ی مردم؟
علی 1398/8/19
آقا اعتراض چی می کنید لگن لگن تونه/داری برو بهترشو بخر.نداری هم هیچی نگو که اگه پولشو داشتی بی درنگ میرفتی میخریدی.مگه پراید شد50میلیون صف نکشیدید.قبلش هم میگفتین 7تومنشم گرونه
مرتضی 1398/9/16
خداوکیلی دیگه به این کوییک مثل پراید گیر ندید هی مدل های مختلف ولی بدون هیچ تغییرات در موتور و امنیت
حسین گرویی 1398/10/2
اگرکوییگ جدیدازقالب فعلی خارج شه مثل فیات سی یناببینیدچقدرشکیله تازه قدیمیه خواشاتغییرکلی فقط روی اطاق چون موتوروگریبکس بسیارعالیست فقطتغییرکلی اطاق

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران