ممنوع شدن فعالیت بین شهری 11 تاکسی اینترنتی + جدول

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
پس از آنکه داوود کشاورزیان معاون وزیر سابق راه و شهرسازی و رئیس پیشین سازمان راهداری کشور در هشتم مرداد 96 اعلام کرد که فعالیت اسنپ در حوزه حمل مسافر بین شهری ممنوع بوده و فقط تاکسی های با پلاک «ع» که دارای مجوز سازمان راهداری هستند، می توانند اقدام به حمل و جابه جایی مسافران بین شهری کنند، تا کنون در چندین مرتبه دیگر موضوع فعالیت تاکسی های اینترنتی در بخش حمل مسافر بین شهری حاشیه ساز شده است.
به گزارش خودروبانک و به نقل از مهر، اخیرا نامه ای با امضای عبدالهاشم حسن نیا معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری خطاب به محمدجواد حشمتی مهذب معاون سابق قضایی دادستان کل کشور نوشته شده و در آن اسامی سایت ها و اپلیکیشن های غیرمجاز حمل مسافر بین شهری در استان های مختلف اعلام شده است.
در این نامه که در خردادماه سال جاری به معاون سابق دادستان نوشته شده، احمد فاضلیان معاون جدید قضایی دادستانی کل کشور نیز در نامه ای خطاب به علی القاصی مهر دادستان عمومی و انقلاب تهران که در شهریورماه سال جاری نوشته شده، اسامی سایت ها و اپلیکیشن های مورد نظر سازمان راهداری به دادستان تهران ارائه شده تا اقدامات قانونی در خصوص اسامی نامبرده شده در این لیست صورت بگیرد.
گفتنی است در این لیست اپلیکیشن هایی همچون اسنپ، تپ سی، ماکسیم، تاچ سی، تیراژه و چند استارتاپ دیگر وجود دارد که می توانید جزییات بیشتر آن را در جدول زیر شاهد باشید.

ممنوع شدن فعالیت بین شهری 11 تاکسی اینترنتی

ممنوع شدن فعالیت بین شهری 11 تاکسی اینترنتیممنوع شدن فعالیت بین شهری 11 تاکسی اینترنتی

ممنوع شدن فعالیت بین شهری 11 تاکسی اینترنتی

نظرات
 
 
 
آریا 1398/8/19
مسخره بازی جدید.
درآمد پژو و سمند های بین شهری آمده پایین، ریختن سر اپلیکیشن ها.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران