تغییرات قیمت خودروهای داخلی از ابتدای مهر تا 16 آبان + جدول

بازار خودروی کشور نیمه دوم سال 98 را به آرامی آغاز کرد و در مهرماه امسال شاهد آرامش نسبی در بازار و ثبات قیمت ها در بین خودروهای داخلی و وارداتی بودیم، اما در آبان ماه و با انتشار خبری مبنی بر حذف دو خودروی پرفروش بازار داخلی و ارزان قیمت های سایپا و ایران خودرو یعنی خودروی پژو 405 و پراید، بار دیگر شاهد به هم ریختن آرامش بازار و افزایش قیمت ها در بین خودروهای داخلی بودیم.
حال پیرو این موضوع، در ادامه به گزارش خودروبانک وبه نقل از نود اقتصادی، سعی داریم مروری بر تغییرات قیمت یک ماه و نیم اخیر بازار خودروی کشور و مقایسه قیمت آنان در روزهای ابتدایی مهرماه با قیمت های اعلامی در تاریخ 16 آبان را داشته باشیم که جزییات بیشتر آن را می توانید در جدول زیر شاهد باشید:

تغییرات قیمت خودروهای داخلی از ابتدای مهر تا 16 آبان

تغییرات قیمت خودروهای داخلی از ابتدای مهر تا 16 آبان

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران