جدیدترین باتری‌های خودرو در غرفه صباباتری؛ نمایشگاه قطعات خودرو

صباباتری که بزرگ‌ترین تولیدکننده باتری خودرو در کشور است، جدیدترین محصولات خود را در نمایشگاه قطعات خودرو به نمایش گذاشته است. در کنار باتری‌های واریان که در حقیقت سیلد و پیچ دار هستند و قابلیت اضافه کردن آب و اسید را دارند، محصولات جدیدی نیز از این شرکت به نمایش گذاشته شده‌اند.
باتری‌های واریان پلاس از جدیدترین محصولات این شرکت است که مخصوص مناطق گرمسیر هستند. این باتری‌ها که از جدیدترین تکنولوژی‌های ساخت باتری بهره می‌برد، در مناطق گرمسیر عملکرد بهتری دارد و حدود 30 درصد عمر بیشتری در این مناطق دارند.
اما دیگر محصول جدید صباباتری، نانونیرو است که مجهز به آخرین نسل شبکه در دنیا است. این تکنولوژی در سال 1997 در آمریکا اختراع شد و در حال حاضر نیز باتری‌های روز دنیا با همین تکنولوژی ساخته می‌شوند. این باتری‌ها با شبکه پاور فریم ساخته شده‌اند که با تکنولوژی پانچ تولید شده‌اند.
این تکنولوژی باعث می‌شود تا عمر باتری نسبت به دیگر مدل‌ها عمر بیشتری داشته باشد و قابلیت شارژ‌پذیری بیشتری برای باتری بوجود بیاید.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران