اهدا کاتالیست رایگان توسط هلدینگ رایزکو به رانندگان تاکسی‌های اینترنتی

دیروز و در حاشیه چهاردهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو، هلدینگ رایزکو با همکاری موسسه خیریه راز، در راستای مسئولیت‌ اجتماعی خود، اقدام به اهدا یک عدد کاتالیست به یکی از رانندگان شاغل در تاکسی‌های اینترنتی نمود. از دیگر اقدامات اجتماعی هلدینگ رایزکو، می‌توان به کاشت 41 هزار درخت اشاره نمود. علاوه برآن، این هلدینگ با همکاری موسسه خیریه راز، از سال گذشته در حال توزیع کنیستر رایگان در بین ناوگان حمل و نقل ملارد بوده است.

اهدای کاتالیست رایزکو به رانندگان تاکسی اینترنتی

اهدای کاتالیست رایزکو به رانندگان تاکسی اینترنتی

توزیع رایگان کنیستر در بین رانندگان شهر ملارد، پس از آغاز تولید این قطعه توسط هلدینگ رایزکو صورت گرفت. تحویل کاتالیست رایگان به رانندگان نیز با قرعه کشی میان آنها صورت می‌پذیرد. شرکت‌های شرکت های اورند پیشرو، پرتوفرازان ومادپارت، سازندگان داخلی کاتالیست هستند، که برگزاری مراسم اهدا رایگان کاتالیست به رانندگان اینترنتی، بر عهده موسسه خیریه راز بوده است. موسسه خیریه نیکوکاران رایزکو، علاوه بر موارد گفته شده، در زمینه توانمندسازی کودکان بدسرپرست، محیط زیست و پیشگیری از سرطان پستان نیز فعالیت دارد، که عواید فعالیت‌های خیرخواهانه خود را از راه فروش آب معدنی کسب می‌نماید.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران