فروش پیکاپ دوکابین کاپرا 2 به صورت نقد و اعتباری ویژه آذرماه + جدول

گروه خودروسازی بهمن موتور خبر از ثبت سفارش و فروش پیکاپ دوکابین کاپرا 2 دودیفرانسیل به دو صورت نقدی و اعتباری می دهد که سامانه فروش آن از روز شنبه 2 آذرماه تنها به صورت اینترنتی در دسترس مشتریان قرار گرفته است که جزییات بیشتر آن را در ادامه بررسی خواهیم کرد.
برای فروش پیکاپ دوکابین کاپرا 2 دودیفرانسیل به مشتریان، گروه خودروسازی بهمن قیمت مصوب 264 میلیون و 851 هزار و 300 هزار تومانی را در نظر گرفته است که تنها در رنگ سفید قابل عرضه به مشتریان بوده و حداکثر 20 روز پس از ثبت نام و تحویل مدارک به نمایندگی های مجاز این شرکت در سراسر کشور، خودروی مذکور به مشتریان تحویل داده خواهد شد. در ادامه می توانید جزییات فروش نقدی و همچنین جزییات فروش اعتباری "کاپرا 2 دوکابین جفت دیفرانسیل" را شاهد باشید.

شرایط فروش نقدی کاپرا 2

شرایط فروش نقدی کاپرا 2شرایط فروش اعتباری کاپرا 2

شرایط فروش اعتباری کاپرا 2

نظرات
 
 
 
Mehdi 1398/9/4
این ماشین تا ۲ ۳ سال پیش ۶۸ تومن بود و یکی از همسایه هامونم داشت و اصن ازش راضی نبود و گلایه میکرد هم قیمت جیلی دنده ایا بود انکار دارم راجب صد سال پیش حرف میزنم از ۶۰ و خورده ای شده دیویست و شصت و خورده ای.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران