سهمیه سوخت خودروهای ون و وانت نیسان افزایش پیدا کرد

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
حسین زندی رئیس کارگروه اتحادیه ها حمل و نقل اظهار داشت: در جلسات متعدد با اعضای اتحادیه از آنها خواسته ایم که فعلا افزایش قیمتی صورت نگیرد، اما موضوع این است که سایر اقلام افزایش قیمت داشته و باعث شده هزینه ما نیز افزایش یابد. در اینجا فقط موضوع بنزین مطرح نیست، بلکه سایر کالاهای مصرفی نیز افزایش قیمت داشته اند.
به گزارش خودروبانک و به نقل از ایلنا، حسین زندی رئیس کارگروه اتحادیه ها حمل و نقل اعلام کرد که "بنده به نمایندگی از اتحادیه حمل و نقل شهری، وانت بارها، آژانس ها و سایر اتحادیه ها، چهار جلسه با مقامات دولتی و انتظامی داشته ایم و سعی شد تا به جامعه شوک وارد نشود. در این جلسات نیز تصمیم بر این شد تا از هفته آینده به وانت نیسان 800 لیتر و به ون 600 لیتر بنزین 1500 تومانی اختصاص یابد. همچنین در هفته آینده در میدان مرکزی میوه و تره بار با وانت بارها جلسه ای خواهیم داشت".
رئیس کارگروه اتحادیه های حمل و نقل در ادامه تصریح کرد: ما برای هر وانت روزانه 30 لیتر بنزین در نظر گرفته ایم تا فشاری به آنها وارد نشود، اما رانندگان نیزاز گرانی لوازم یدکی، لاستیک و سایر اقلام خودرو گلایه دارند. همه در دولت، تعزیرات و اتحادیه ها در تلاش هستیم تا فشار کمتری به مردم وارد شود و با توجه به افزایش 50 درصدی قیمت بنزین، امیدواریم قیمت اقلام با شیب ملایم افزایش یابد.
نظرات
 
 
 

Moein

1398/9/6
شیب ملایم افزایش قیمت! افزایش 50 درصدی قیمت بنزین!
هر روز يه راه برای بدبختی مردم و يه دروغ تازه

سهراب

1398/9/8
تا دیروز هیچ افزایش قیمتی نداشتیم الان میگن با شیب ملایم افزایش قیمت داشته باشیم. عالیه واقعا عالیه خوشم میاد ازشون فهمیدن چه جوری سوار شن