سهمیه سوخت خودروهای ون و وانت نیسان افزایش پیدا کرد

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
حسین زندی رئیس کارگروه اتحادیه ها حمل و نقل اظهار داشت: در جلسات متعدد با اعضای اتحادیه از آنها خواسته ایم که فعلا افزایش قیمتی صورت نگیرد، اما موضوع این است که سایر اقلام افزایش قیمت داشته و باعث شده هزینه ما نیز افزایش یابد. در اینجا فقط موضوع بنزین مطرح نیست، بلکه سایر کالاهای مصرفی نیز افزایش قیمت داشته اند.
به گزارش خودروبانک و به نقل از ایلنا، حسین زندی رئیس کارگروه اتحادیه ها حمل و نقل اعلام کرد که "بنده به نمایندگی از اتحادیه حمل و نقل شهری، وانت بارها، آژانس ها و سایر اتحادیه ها، چهار جلسه با مقامات دولتی و انتظامی داشته ایم و سعی شد تا به جامعه شوک وارد نشود. در این جلسات نیز تصمیم بر این شد تا از هفته آینده به وانت نیسان 800 لیتر و به ون 600 لیتر بنزین 1500 تومانی اختصاص یابد. همچنین در هفته آینده در میدان مرکزی میوه و تره بار با وانت بارها جلسه ای خواهیم داشت".
رئیس کارگروه اتحادیه های حمل و نقل در ادامه تصریح کرد: ما برای هر وانت روزانه 30 لیتر بنزین در نظر گرفته ایم تا فشاری به آنها وارد نشود، اما رانندگان نیزاز گرانی لوازم یدکی، لاستیک و سایر اقلام خودرو گلایه دارند. همه در دولت، تعزیرات و اتحادیه ها در تلاش هستیم تا فشار کمتری به مردم وارد شود و با توجه به افزایش 50 درصدی قیمت بنزین، امیدواریم قیمت اقلام با شیب ملایم افزایش یابد.
نظرات
 
 
 
Moein 1398/9/6
شیب ملایم افزایش قیمت! افزایش 50 درصدی قیمت بنزین!
هر روز يه راه برای بدبختی مردم و يه دروغ تازه
سهراب 1398/9/8
تا دیروز هیچ افزایش قیمتی نداشتیم الان میگن با شیب ملایم افزایش قیمت داشته باشیم. عالیه واقعا عالیه خوشم میاد ازشون فهمیدن چه جوری سوار شن

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران