سهمیه سوخت تاکسی های اینترنتی واریز شد

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
محمدرضا کلامی به‌ عنوان سخنگوی ستاد تنظیم بازار روز گذشته با اشاره به سهمیه بنزین تاکسی های اینترنتی اعلام کرد که سهمیه در نظر گرفته شده برای آنان روز گذشته واریز شده است. محمدرضا کلامی در نهمین نشست ویژه ستاد تنظیم بازار امروز که با حضور قائم ‌مقام وزیر صمت در امور بازرگانی و معاون بازرگانی داخلی برگزار شد، با اشاره به اینکه سهمیه بنزین آژانس های اینترنتی براساس مصوبه ستاد تنظیم بازار براساس پیمایش خواهد بود، دیروز دوشنبه به کارت های سوخت آنها واریز شده است و اتحادیه آژانس های تلفنی به سازمان های استانی صنعت و معدن و اتاق های اصناف مراجعه کنند و فهرست خودرو های تحت پوشش را به مرکز ارسال کنند تا وزارت کشور و وزارت نفت نسبت به واریز سهمیه سوخت آنها نیز اقدام کنند.
به گزارش خودروبانک و به نقل از تسنیم، کلامی به خودروهای وانت و همچنین پیک های موتوری هم اشاره کرد و گفت که تاکنون اطلاعات 2 میلیون وانت بار شناسایی شده و سهمیه اختصاصی این تعداد وانت بارها به زودی واریز خواهد شد. علاوه بر این براساس مصوبه جدید ستاد تنظیم بازار، سهمیه پیک های موتوی از 10 لیتر به 25 لیتر افزایش یافته است و ما پی گیر افزایش این سهمیه هستیم، زیرا بعضی از آنها حمل بار و حمل مسافر انجام می دهند، ولی نیاز به بررسی کارشناسی بیشتری در این زمینه خواهد بود.
نظرات
 
 
 
حسین 1398/9/18
سلام به اطلاع می رساند. هنوز سهمیه بنزین برای تاکسی اینترنتی که تاریخ امروز 18 آذر واریز نشده است. متصدی از قم

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران