قیمت جدید هایما S5 توربو ایران خودرو با ارسال دعوتنامه‌های تکمیل وجه مشخص شد

گروه صنعتی ایران خودرو با ارسال دعوتنامه تسویه حساب به مشتریانی که قبلا این خودرو را ثبت نام کرده بودند، قیمت جدید خودروی شاسی بلند "هایما S5 توربو اتومات" را اعلام کرده است و نیاز است که مشتریان این خودرو با قیمت جدید نسبت به تسویه حساب و دریافت اتومبیل خود اقدام کنند.
باتوجه به اعلام گروه صنعتی ایران خودرو، برای خودروی شاسی بلند "هایما S5 توربو اتومات" قیمت جدید 178 میلیون و 370 هزار تومانی تعیین شده است.
در ادامه بد نیست بدانید که خودروی هایما S5 توربو از پیشرانه چهار سیلندر 1497 سی سی در زیر کاپوت خود سود می برد که حداکثر قدرت آن در دور موتور 6000 به چیزی حدود 161 اسب بخار رسیده و همچنین میزان خروجی گشتاور آن هم در دور موتور 1800 به حداکثر 223 نیوتن متر خواهد رسید که برای دریافت و انتقال این نیرو به چرخ ها از جعبه دنده اتوماتیک انتقال متداول CVT کمک گرفته می شود. این خودرو در ابعاد و اندازه خود نیز با طول 4358 میلی متری، عرض 1823 میلی متری، ارتفاع 1630 میلی متری و فاصله بین دو محور 2630 میلی متری ساخته شده است.
نظرات
 
 
 
Amin 1398/9/9
خبری از فاکتور شدن هایما اس ۷ و قیمت جدید نیست

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران