برگزاری نمایشگاه خودرو شهر آفتاب امسال با رویکرد رونق تولید و نهضت ساخت

رونق تولید و نهضت ساخت داخل رویکرد چهارمین نمایشگاه خودرو تهران
چهارمين نمايشگاه خودرو، قطعات، لوازم يدكي و خدمات پس از فروش تهران با رویکرد «رونق تولید، نهضت ساخت داخل، دستاوردها و نیازمندی ها» در بهمن ماه سال جاری برپا خواهد شد.
به گزارش خبرنگار ما، مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب همچون سه دوره قبل از 24 تا 27 بهمن ماه سال جاری میزبان برپایی چهارمين نمايشگاه خودرو، قطعات، لوازم يدكي و خدمات پس از فروش تهران خواهد بود.
پس از تجارب ارزشمند در برگزاری دوره های اول و دوم نمایشگاه خودرو تهران در سال های 95 و 96، این روزها به واسطه تحریم های شدید و یک جانبه صنعت خودرو، دیگر شاهد رونق گذشته در نمایشگاه های خودرو نبوده ایم.
چهارمين نمايشگاه خودرو، قطعات، لوازم يدكي و خدمات پس از فروش تهران، در شرایطی برگزار می شود که برندهای معدودی در بازار خودرو کشور مشغول فعالیت هستند و در عمل می توان گفت که در یکی دو سال اخیر خودرو جدیدی نیز به صورت گسترده پا به بازار خودرو نگذاشته است.
جمیع این موارد موجب شده است تا تیم برگزار کننده نمایشگاه خودرو تهران با تعیین مسیری جدید، چهارمین دوره نمایشگاه را برگزار کنند.
برگزارکنندگان نمایشگاه خودرو تهران با هدف گذاری حمایت از تولید داخلی، چهارمین نمایشگاه خودرو را با رویکرد «رونق تولید، نهضت ساخت داخل، دستاوردها و نیازمندی ها» بر پا خواهند کرد.
یادآور می شود: چهارمين نمايشگاه خودرو، قطعات، لوازم يدكي و خدمات پس از فروش تهران، ۲۴ تا ۲۷ بهمن ماه امسال در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب از ساعت 10 تا 17 میزبان علاقمندان و شرکت کنندگان خواهد بود.
نظرات
 
 
 
amin 1398/9/11
جز این هم رویکرد دیگری نخواهد داشت برندی درست حسابی دیگه ای تو کشور هست؟ خوردوی درست حسابی جدیدی به بازار عرضه شده؟
نهایتا پراید رو بدون زه و قالپاق و فرمون با چراغ راهنمای آبی به عنوان خودروی جدید بتونن بیارن نمایشگاه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران