تخلفات رانندگی چقدر جریمه دارند؟ + جدول

جریمه های نقدی را می توانیم یک اهرم بازدارنده برای کاهش تخلفات رانندگی و حوادث ناشی از آنان دانست، هرچند در درجه اول فرهنگ سازی می تواند تاثیر بیشتری در رعایت قوانین داشته باشد و پس از آن سیاست های تنبیهی را می توانیم به عنوان یک اهرم بازدارنده در تخلفات رانندگی و حوادث ناشی از آنان بدانیم که بسته به تخلف صورت گرفته، جریمه های نقدی متفاوتی در نظر گرفته شده است، حال امروز در خودروبانک و به نقل از دنیای خودرو سعی داریم مروری بر تخلفات رانندگی و مبالغ جریمه تعیین شده برای آن برحسب تومان داشته باشیم که جزییات بیشتر آن را می توانید در جدول زیر شاهد باشید.

تخلفات رانندگی چقدر جریمه دارند؟

تخلفات رانندگی چقدر جریمه دارند؟

نظرات
 
 
 
سهيل 1398/9/14
با سلام جريمه ورود يه طرح زوج فرد در روز هايي كه به خاطر الودگي هوا طرح زوج فرد از درب منازل اجرا ميشود در تهران چقدر ميباشد؟؟؟

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران