با بودجه 150 تا 200 میلیون تومان چه ماشینی می توان خرید + جدول

با افزایش شدید قیمت خودروها در طول یکسال و نیم اخیر، گزینه انتخابی مشتریان در بازار کشور هم محدود شده است و تنها در بازار می توان با با صرف هزینه 150 الی 200 میلیون تومانی تنها خودروهای صفر کیلومتر چینی و بعضا داخلی را خریداری کنید. حال امروز به گزارش خودروبانک و به نقل از اقتصاد آنلاین، سعی داریم مروری بر خودروهای 150 تا 200 میلیونی بازار باتوجه به قیمت های اعلامی در 21 آذرماه داشته باشیم که جزییات قیمت هریک از آنان در جدول زیر آمده است.

خودروهای موجود در بازار با قیمت 150 تا 200 میلیون تومان

خودروهای موجود در بازار با قیمت 150 تا 200 میلیون تومان

نظرات
 
 
 
mahyar 1398/9/22
به نظر من با توجه به تجربه سوار شدن ٢٠٧ اتومات برليانس كراس و جك j4 بين اين چند گزينه جك j4 گزينه بهتري هست/شتاب بالا/فني خوب/كيفيت مناسب و از لحاظ قيمتي هم از مناسب تره و به راحتي شتاب ٠تا ١٠٠ رو زير ١١ ثانيه ثبت ميكنه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران