پیدا شدن یک شلبی GT500 زیرخاکی مدل ۱۹۶۷ + فیلم

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
به نظر می‌رسید تمام مدل‌های قدیمی و زیرخاکی موستانگ، پورشه و فراری تا حالا پیدا شده باشند، اما این‌طور نیست. شخصی سال ۲۰۲۰ را با پیدا کردن یک فورد موستانگ شلبی GT500 قدیمی آغاز کرده است.
این ویدیو کاملا معتبر به نظر می‌رسد، چون موستانگ شلبی GT500 ساخته ۱۹۶۷ را پر از گرد و خاک و در یک انباری در آیوا نشان می‌دهد. تایرهای آن که به نظر نسخه اصلی عرضه شده همراه خودرو هستند مدت‌هاست باد نشده‌اند.
جری هیزلی کسی است که این شلبی را پیدا کرده و به سختی آن را از انبار خارج می‌کند. درهای پشتی خودرو توسط صاحب فوت کرده آن برای مسائل امنیتی پیچ شده‌اند. یک موتور قدیمی هم پشت در انبار قرار گرفته بود تا دسترسی به خودرو سخت‌تر شود.
پس از اینکه شلبی به یک گاراژ منتقل شد تا تمیز شود، یک متخصص آن را برای تغییرات احتمالی در پیشرانه مورد بررسی قرار داد. موتور خودرو عوض شده بود، اما سیستم انتقال قدرت هنوز نسخه اصلی بود.
پس از این ارزیابی، قیمت این شلبی ۷۰ هزار دلار تعیین شد. البته با بازسازی مناسب می‌توان قیمت آن را تا ۱۰۰ هزار دلار افزایش داد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران