با عرضه کوئیک R به مشتریان، قیمت آن در بازار مشخص شد

از روزهای گذشته، گروه خودروسازی سایپا تحویل اولین سری از خودروی کوئیک R به مشتریان خود را آغاز کرده است و حالا به دنبال آن، شاهد فروش مجدد این خودرو در بازار و یا ثبت آگهی آن در سایت های خرید و فروش اینترنتی هستیم که محدوده قیمت آن را در بازار مشخص می کند.
به گزارش خودروبانک و به نقل از عصرخودرو، با مروری بر آگهی های ثبت شده در بازار می توانیم شاهد قیمت حدودا 90 تا 94 میلیون تومانی برای خودروی "کوئیک R" در بازار باشیم که عمدتا به رنگ "سفید قرمز" یا "مشکی قرمز" هستند، این درحالیست که قیمت تمام شده خودرو حدودا 69 میلیون تومان اعلام شده است و با در نظر گرفتن کمترین قیمت ثبت شده در بازار، می توانیم اختلاف قیمت بیشتر از 20 میلیون تومانی را برای این محصول سایپا نسبت به کارخانه شاهد باشیم، هرچند انتظار می رود که اولین معاملات بازار این خودرو بین 85 تا 90 میلیون تومان در بازار صورت گیرد.
نظرات
 
 
 
zak2012 1398/10/28
90 میلیون پول دادن پای تیبا مخفی فقط یه کله پوک میخواد
  • نما 1398/10/28
    چهارروز دیگه شد ۱۰۰ میلیون اولین نفری هستی دنبال ۹۵ میلیون تومنیش بگردی
  • zak2012 1398/10/30
    در پاسخ به نما
    اولا بنده هیوندا دارم و هیچوقت پولم رو پای این آشغال ها نمیدم و ماشینم رو هم وقتی خریدم که قیمت ها متعارف بود تا 10 سال دیگه هم تعویض نمیکنم دوما شما یا دلالی یا جیره خور این آشغال فروش ها یا از این آشغال ها خریدی پس سعی نکن مردم رو گمراه کنی این ماشین نهایت 35 میلیون بیرزه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران